Temmuz 18, 2024
Bildiri Gönderim Açılış: 11 Ağustos 2023
Önemli Tarihler

Bildiri Gönderim Açılış: 11 Ağustos 2023

Düzenleme Kurulu, çalışma yapan tüm hekimleri kongreye bildiri göndermeye davet etmektedir. Tüm bildiriler sadece online olarak kongre web sitesi (www.demirkampi.com ) üzerinden 10 Ağustos 2023 tarihi itibari ile kabul edilecektir. Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

 • Bildirilerinizi aşağıda yer alan bildiri gönderim formunu doldurarak gönderebilirsiniz.
 • E-mail,fax ve diğer yollarla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.
  Bildirinizi sonlandırdıktan sonra sistem tarafından bildirinize atanan referans numarasının ve sisteme giriş yaptığınız şifrenizi unutmamanızı rica ederiz.
 • Bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 10 Ekim 2023‘ dür. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. Sunumlar hiçbir şekilde geri çekilmeyecektir.

Abdi İbrahim Sözlü Bildiri Yarışması

Yarışma Katılım Şartları

Bu yıl kongremize gönderilecek bildiriler arasından “demir metabolizması, demir eksikliği, demir eksikliği anemisi, DE/DEA yönetiminde oral/IV tedaviler, peroperatif DE/A yönetimi (HKY), malnutrisyon ve DE/A ilişkisi, gebelikte demir eksikliği yönetimi, emilim bozukluklarında DE/A, kronik hastalıklarda DE/A, onkolojik hastalarda DE/A, geriatrik hastalarda DE/A vb. alternatifler” konularını içeren bildiriler bilimsel jüri tarafından değerlendirilecek, en yüksek puanı alan çalışmalar kongre sırasında sözlü olarak sunulacak ve değerlendirme sonucunda ödüle layık görülen bildiri sahiplerine maddi ödül verilecektir.

BİLDİRİ ÖDÜLLERİ

KADIN DOĞUM BRANŞIDAHİLİYE BRANŞI
Birincilik Ödülü
7.000 TL
Birincilik Ödülü
7.000 TL
İkincilik Ödülü
5.000 TL
İkincilik Ödülü
5.000 TL
Üçüncülük Ödülü
3.000 TL
Üçüncülük Ödülü
3.000 TL

Abdi İbrahim firmasının koşulsuz katkılarıyla düzenlenen bu yarışmaya katılmak isteyen yazarların başvuru aşamasında bu isteklerini belirtmeleri gerekmektedir.

 • Gönderilen çalışmada ismi bulunmayanlar sunumu gerçekleştiremeyeceklerdir.
 • Jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonunda belirlenecek çalışmalar ancak  çalışmada ismi geçenler tarafından sözlü olarak sunulacaktır. Sunu süresi 5 dk olarak belirlenmiştir.

Sonuçlar kongrenin son günü yapılacak olan ödül töreninde açıklanacak ve ödüller derece sahiplerine takdim edilecektir. Ödüller yakında bu sayfada ilan edilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • Sisteme girilen tüm bildiler ile ilgili tüm yazışmalar, bildirileri sisteme giren kişi ile yapılacaktır.
 • Bildiri başlığı sadece büyük harfler ile yazılmalıdır. Başlık sonuna “nokta” konulmamalı ve konu başlığı seçilmiş olmalıdır.
 • Bildiri metni karakter sayısı 3.000’den fazla olmamalıdır.
 • Bildiri içerisinde yer alan resim ve tablo sayısı en fazla 3, video sayısı en fazla 1 olmalıdır.
X